Sprzątanie piwnic i strychów Łódź

Kartony po sprzętach elektronicznych, stare biurko, stolik z lekko ułamaną nogą, sprzęty, którym coś dolega, ale może kiedyś się odda je do naprawy, pudełka, śrubki, deski... A Ty co chomikujesz w swojej piwnicy? Często jest tak, że zbieramy jakieś rzeczy w nadziei, że kiedyś się przydadzą. Takie zachowanie jest pozostałością z dawnych czasów, kiedy wszystkiego brakowało i ludzie oszczędzali na czym się tylko dało. Czasy się zmieniły, ale skłonności do zbieractwa pozostały. Z każdym tygodniem, miesiącem zwiększa się liczba gromadzonego „bogactwa”. Z biegiem czasu duża część tych nagromadzonych rzeczy utrudnia przemieszczanie się w pomieszczeniach piwnicznych. Zbyt duża ilość zebranych przedmiotów może utrudniać życie mieszkańcom, a także innym lokatorom korzystającym z piwnicznej przestrzeni.

Dlaczego sprzątanie piwnic i strychów nie jest łatwe?

Ludzka natura ma już taką właściwość przywiązywania się do przedmiotów. Często zdarza się tak, że dana rzecz budzi w nas wspomnienia, pozytywne skojarzenia. Pralka kupiona za pierwszą wypłatę, meble otrzymane w prezencie ślubnym, ubrania które czekają na lepsze czasy, lecz nie mamy siły ich wyrzucić. Najczęściej chowamy je w piwnicy, lub na strychu – gdzie pozornie nikomu nie przeszkadzają, do czasu…

Kilka przedmiotów schowanych w komórce to nie grzech. Jednak problem zaczyna się gdy zbieranie różnych rzeczy zaczyna nas przerastać i przestajemy kontrolować ilość zgromadzonych przedmiotów. Często piwnice, komórki czy strychy są zapełnione niemalże po sam sufit. Najczęściej posiadacz takiego zbioru piwnicznego już dawno stracił rachubę i orientację w tym co posiada. To czy rzeczy są przydatne już dawno nie jest weryfikowane, a jedynie dokładane są kolejne. Same zmagazynowane przedmioty to najmniejszy problem. W takich miejscach jest większe ryzyko występowania pluskiew, karaluchów i innego robactwa – jest to dla nich doskonałe żerowisko. Z tego też powodu warto regularnie sprzątać strychy i piwnice, aby insekty nie przedostały się do naszych mieszkań.

Do sprzątania strychów i piwnic podchodzimy kompleksowo!

Arsen Clean Specjalistyczne Usługi Sprzątające to marka sama w sobie. Dzięki doświadczeniu w pracach porządkowych wszelkiego rodzaju nie straszne jest nam sprzątanie piwnic i strychów, komórek oraz pomieszczeń podpiwniczonych. Wiemy jak cenne może okazać się odzyskanie dodatkowego miejsca. Dzięki uprzątnięciu takich przestrzeni pozbywamy się przedmiotów, które i tak nigdy nie byłyby użyte i zyskujemy powierzchnię, która możemy lepiej wykorzystać. Choćby do przechowywania rowerów czy przetworów spożywczych.

Zajmujemy się kompleksowym oczyszczaniem piwnic. Wywozimy z nich śmieci, gruz, stare meble, pudełka kartonowe, elektronikę czy sprzęt AGD. Pozbywamy się przedmiotów niezależnie od ich rozmiarów – zarówno drobiazgów jak gabarytów.

Przeprowadzamy skuteczne dezynsekcje – usuwamy wszelkie nieproszone insekty, które uwielbiają się zagnieżdżać w ciemnych, nieodwiedzanych miejscach. Zgromadzone przedmioty są dla nich doskonałą pożywką.

Przeprowadzamy również dezodoryzację, likwidujemy nieprzyjemne zapachy, które bardzo często występują w miejscach gdzie przechowuje się zbędne rzeczy, a niekiedy również śmieci. Dzięki naszym sprawdzonym metodom odzyskacie przestrzeń w piwnicy lub na strychu. Pozbędziemy się nie tylko samego bałaganu, ale i jego skutków, które bywają nieprzyjemne dla otoczenia.

W ramach usługi sprzątania piwnic dajemy rabat na dezynsekcję o -30% oraz na dezodoryzację również -30%.

Wszelkie kwestie formalne uzgadniamy wstępnie telefonicznie oraz doprecyzowujemy osobiście na miejscu zlecenia.