Dezodoryzacja Łódź

Dezodoryzacja – jest usługą polegającą na usunięciu nieprzyjemnych zapachów (fetoru). Powstają one przez np. rozkładające się od dłuższego czasu zwłoki ludzkie lub zwierzęce, osoby cierpiące na syndrom „zbieractwa” i innym różnym sytuacją mogącym wytworzyć nieprzyjemnych zapach.

W firmie Arsen posiadamy doświadczonych pracowników, którzy wielokrotnie wykonywali wiele skutecznych dezodoryzacji. Zwykle były to pomieszczenia gdzie rozkładały się przez dłuższy czas zwłoki ludzkie. Usługa dezodoryzacji polega na usunięciu rzeczy przesiąkniętych „fetorem”, a następnie rozpyleniu odpowiedniego środka chemicznego neutralizującego uciążliwe oraz niekiedy szkodliwe dla zdrowia ludzkiego zapachy. Ważne żeby usługa była wykonana dokładnie dlatego po każdym z etapie czyszczenia oraz dezodoryzacji jest dokonane ponowne sprawdzenie. Często inne firmy stosują ograniczoną ilość środków przez co nieprzyjemne zapachy powracają!!!

Dlaczego brzydkie zapachy są takie uporczywe?

Węch to jeden z naszych zmysłów, należący do zmysłów chemicznych – podobnie jak smak. Za pomocą receptorów jesteśmy w stanie określić jakie zapachy nas otaczają. Czym właściwie jest to co czujemy, co powszechnie nazywamy zapachem? Według definicji zapach jest cechą związków chemicznych albo mieszanin – czyli odorantami, które pobudzają narząd węchu. W naszej kulturze zapach zazwyczaj kojarzy się pozytywnie, jego przeciwieństwem jest odór, lub fetor. W niektórych przypadkach określenie tego czy zapach jest przyjemny czy nie bywa subiektywne – mówi się wówczas o hedonicznej jakości zapachu. Jednak są sytuacje, gdy odór jest niewątpliwie uciążliwy – istnieją nawet specjalistyczne metody pomiaru uciążliwości. Takim rodzajem technik pomiarowych jest olfaktometria.

Dezodoryzacja?

Specjalizujemy się w usuwaniu niepożądanych zapachów, czyli w dezodoryzacji. W jaki sposób przeprowadzana jest dezodoryzacja? Przede wszystkim należy wyeliminować z pomieszczenia wszelkie przedmioty mogące utrzymywać brzydki zapach. Kiedy już wszelkie przedmioty, tkaniny, meble itd. zostaną usunięte z czyszczonego pomieszczenia, przechodzimy do kolejnego etapu. Teraz trzeba pozbyć się odoru z wnętrza, praktycznie z murów. Specjalistyczne środki chemicznie pozwalają skutecznie pozbyć się brzydkich zapachów.

Od czego zależy skuteczność dezodoryzacji?

Podstawą jest dobór odpowiednich środków chemicznych i użycie ich w odpowiedniej ilości. Jeżeli podczas dezodoryzacji zostanie użyta niewystarczająca ilość, to niestety, ale skutki tego będą wyraźnie wyczuwalne… Nasi pracownicy zawsze starannie przeprowadzają dezodoryzację, stosując tylko najlepsze środki. Czasem fetor w pomieszczeniu bywa tak intensywny, że mimo użycia dużej ilości środków, wciąż jest wyczuwalny. Właśnie dlatego przeprowadzamy kontrolę dezodoryzowanego miejsca, a w razie potrzeby powtarzamy czynności.

Dezodoryzacja w naszej firmie

W naszej firmie posiadamy doświadczonych pracowników, którzy wielokrotnie wykonywali wiele skutecznych dezodoryzacji. Zwykle były to pomieszczenia gdzie rozkładały się przez dłuższy czas zwłoki ludzkie. Usługa dezodoryzacji polega na usunięciu rzeczy przesiąkniętych „fetorem”, a następnie rozpyleniu odpowiedniego środka chemicznego neutralizującego uciążliwe oraz niekiedy szkodliwe dla życia ludzkiego zapachy. Ważne żeby usługa była wykonana dokładnie dlatego po każdym z etapie czyszczenia oraz dezodoryzacji jest dokonane ponowne sprawdzenie. Często inne firmy stosują ograniczoną ilość środków przez co nieprzyjemne zapachy powracają!!!

Specjalizujemy się w dezodoryzacji mieszkań zapuszczonych tzw.”melin”, pomieszczeniach w których przez dłuższy czas rozkładały się zwłoki ludzkie lub zwierzęce, komórek i piwnic w których był składowane różne chemikalia i innych nietypowych miejsc które powinny być poddane usłudze dezodoryzacji.

Z NAMI MASZ PEWNOŚĆ ŻE WSZYSTKIE NIEPRZYJEMNE ZAPACHY ODEJDĄ W ZAPOMNIENIE.