Dezynfekcja Odkażanie Łódź

Dezynfekcja to zwyczajnie odkażanie, czyli usuwanie drobnoustrojów wirusów lub czynników bakterio twórczych z miejsc, w których mogły być skażone przez ludzi lub zwierzęta. Dezynfekcja przeprowadzana jest w przypadku przedmiotów, a także powierzchni użytkowych. W praktyce najczęstszym zabiegiem jest przeprowadzanie dezynfekcji mieszkań. Wykonuje się ją w sytuacjach gdzie możliwy jest kontakt człowieka ze skażonymi miejscami. Stosuje się do tego środki chemiczne, które dodatkowo czyszczą powierzchnie poddane dezynfekcji.

Wybieraj zawsze firmę która jest profesjonalna. Nie kieruj się ceną bo ta w przypadku dezynfekcji nie powinna być niska, jeżeli jest to nie masz pewności że zostaną użyte odpowiednia ilość preparatów. My nigdy nie oszczędzamy na używanych środkach bo mamy świadomość tego co powoduje nasza wykonana praca.

W jakich przypadkach należy przeprowadzić dezynfekcję mieszkania lub innego pomieszczenia?

Najczęściej takie działanie przeprowadza się w przypadku mieszkań oraz pomieszczeń, w których nastąpił zgon, wypadek, lub może występować ryzyko występowanie groźnych drobnoustrojów i wirusów. Dlaczego takie ważne jest przeprowadzenie dokładnej dezynfekcji? Ponieważ gromadzące się na powierzchniach drobnoustroje są realnym zagrożeniem dla osób korzystających z danego pomieszczenia.

Jak to wygląda u nas?

W naszej firmie zajmujemy się kompleksowo usługą dezynfekcji. Stosowane przez nas środki są w 100% skuteczne i bezpieczne. Dbając o komfort nasi pracownicy do każdej dezynfekcji podchodzą z zastosowaniem najwyższych norm własnego bezpieczeństwa (użycie masek pełno twarzowych, kombinezonów chemicznych, oraz odpowiedniego obuwia). Po każdej usłudze sprzęt jest starannie czyszczony i również odkażany. Działamy w oparciu o przepisy międzynarodowe, które wyraźnie wskazują, jak powinna wyglądać prawidłowo każdorazowa dezynfekcja. Stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne. Pracownik dokładnie informuje o zastosowanych środkach oraz czasie po którym można powrócić do pomieszczeń lub miejsc poddanych dezynfekcji

Zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci, jest da nas niezwykle cenne. Dlatego każdorazowo staramy się wykonywać naszą usługę jak najlepiej. Zespół naszych fachowców ma wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam utrzymywać najwyższy poziom wykonywanych usług. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, dobieramy odpowiednie środki, tak by mieć pewność, że dezynfekcja mieszkania została przeprowadzona bardzo dokładnie.

Do kogo kierowane są usługi dezynfekcji?

  • osoby prywatne
  • firmy wytwarzające żywność, leki, kosmetyki
  • laboratoria
  • szpitale, poradnie, klinik zarówno państwowe jaki i prywatne
  • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe

Pracujemy na zlecenie Sanepidu, Prokuratury i Policji!

Przeważnie usługę dezynfekcji popieramy użyciem usługi dezodoryzacji (usuwaniem nieprzyjemnych zapachów).

Wystawiamy stosowną dokumentację z wyszczególnieniem użytych środków. 

SPECJALIZUJEMY SIĘ W DEZYNFEKCJI PO ZGONACH, SAMOBÓJSTWACH.