Dezynfekcja mieszkania, odkażanie Łódź

Dezynfekcja to zwyczajnie odkażanie, czyli usuwanie drobnoustrojów wirusów lub czynników bakterio twórczych z miejsc, w których mogły być skażone przez ludzi lub zwierzęta. Dezynfekcja przeprowadzana jest w przypadku przedmiotów, a także powierzchni użytkowych. W praktyce najczęstszym zabiegiem jest przeprowadzanie dezynfekcji mieszkań. Wykonuje się ją w sytuacjach gdzie możliwy jest kontakt człowieka ze skażonymi miejscami. Stosuje się do tego środki chemiczne, które dodatkowo czyszczą powierzchnie poddane dezynfekcji.

Wybieraj zawsze firmę która jest profesjonalna. Nie kieruj się ceną bo ta w przypadku dezynfekcji nie powinna być niska, jeżeli jest to nie masz pewności że zostaną użyte odpowiednia ilość preparatów. My nigdy nie oszczędzamy na używanych środkach bo mamy świadomość tego co powoduje nasza wykonana praca.

W jakich przypadkach należy przeprowadzić dezynfekcję mieszkania lub innego pomieszczenia?

Dezynfekcja jest zabiegiem mającym na celu eliminację drobnoustrojów i brzydkich zapachów z pomieszczeń. Najczęściej takie działanie przeprowadza się w przypadku mieszkań oraz pomieszczeń, w których nastąpił zgon, wypadek, lub może występować ryzyko występowanie groźnych drobnoustrojów i wirusów. Dlaczego tak istotne jest przeprowadzenie dokładnej dezynfekcji? Ponieważ gromadzące się na powierzchniach drobnoustroje są realnym zagrożeniem dla osób korzystających z danego pomieszczenia.

Dezynfekcja Łódź - jak to wygląda u nas?

W naszej firmie zajmujemy się kompleksowo usługą dezynfekcji mieszkań w Łodzi. Stosowane przez nas środki są w 100% skuteczne i bezpieczne. Dbając o komfort, nasi pracownicy do każdej dezynfekcji podchodzą z zastosowaniem najwyższych norm własnego bezpieczeństwa (użycie masek pełno twarzowych, kombinezonów chemicznych, oraz odpowiedniego obuwia). Po każdej wykonanej usłudze dezynfekcji w Łodzi sprzęt jest starannie czyszczony i również odkażany. Działamy na podstawie przepisów międzynarodowych, które wyraźnie wskazują, jak powinna wyglądać prawidłowo każdorazowa dezynfekcja. Stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne. Pracownik dokładnie informuje o zastosowanych środkach oraz czasie, po którym można powrócić do pomieszczeń lub miejsc poddanych dezynfekcji.

Dezynfekcja w Łodzi - wysoka jakość świadczonych usług

Zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci, jest dla nas niezwykle cenne. Dlatego każdorazowo staramy się wykonywać naszą usługę jak najlepiej. Zespół naszych fachowców ma wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam utrzymywać najwyższy poziom wykonywanych usług. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, dobieramy odpowiednie środki, tak by mieć pewność, że dezynfekcja mieszkania w Łodzi czy okolicach została przeprowadzona bardzo dokładnie. Celem naszych działań jest usunięcie wszelkich ognisk zakażeń czy gromadzących się drobnoustrojów, które nie pozostają obojętne dla zdrowia mieszkańców. Dezynfekcję przeprowadzamy w Łodzi i okolicznych miejscowościach, działamy fachowo, wykorzystując specjalistyczny sprzęt, który daje gwarancję fachowego świadczenia usług. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Każdego dnia robimy wszystko, aby świadczyć profesjonalne usługi.

Do kogo kierowane są usługi dezynfekcji w Łodzi?

Ofertę dezynfekcji w Łodzi kierujemy do:

  • osób prywatnych
  • firm wytwarzających żywność, leki, kosmetyki
  • laboratoriów
  • szpitali, poradni, klinik zarówno państwowych jaki i prywatnych
  • spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Pracujemy na zlecenie Sanepidu, Prokuratury i Policji!

Przeważnie usługę dezynfekcji popieramy użyciem usługi dezodoryzacji (usuwaniem nieprzyjemnych zapachów).

Po każdej przeprowadzonej dezynfekcji w Łodzi i okolicach wystawiamy stosowną dokumentację z wyszczególnieniem użytych środków.

Usługa dezynfekcji mieszkania w Łodzi - na czym polega?

Dezynfekcja mieszkań w Łodzi jest usługą świadczoną dla osób prywatnych, firm i wielu instytucji. Dzieli się na kilka etapów, w zależności od przyczyn wykonywania dezynfekcji. Na początek przeprowadzamy oględziny miejsca, w którym ma być wykonywana dezynfekcja, dzięki czemu możemy dobrać skuteczne metody świadczenia usług. Dokładnie oczyszczamy powierzchnię z pozostałości, po czym zabieramy się za dokładne czyszczenie przy użyciu środków chemicznych zabijających toksyny, bakterie, pasożyty i wszelkie zabrudzenia. Przeprowadzamy również mycie suchym lodem oraz ozonowanie, które pozwala na neutralizację nieprzyjemnych zapachów, zabicie wirusów, grzybów i bakterii.

Ozonowanie jako skuteczna metoda dezynfekcji mieszkań w Łodzi

W naszej firmie już od lat świadczymy specjalistyczne usługi dezynfekcji w Łodzi, które poparte są doświadczeniem i wiedzą, którą nieustannie pogłębiamy. Poza stosowaniem skutecznych środków chemicznych do dezynfekcji przeprowadzamy także zabieg ozonowania. To jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji mieszkań stosowanych przez nas w Łodzi i okolicach. To silny środek dezynfekujący, który eliminuje wirusy, zarodniki i inne drobnoustroje. Co ważne, jest naturalnym produktem, dlatego nie tworzy związków chemicznych, których pozostałości mogłyby przyczynić się do zanieczyszczenia środowiska czy wywoływania chorób u użytkowników pomieszczeń.

Kiedy warto skorzystać z usług dezynfekcji mieszkań w Łodzi?

Specjalizujemy się w dezynfekcji mieszkań na życzenie, a także w sytuacji zaleceń instytucji takich jak sanepid, policja czy prokuratura. Dezynfekcję pomieszczeń najczęściej wykonuje się po zgonach z przyczyn naturalnych, samobójstwach, a także po osobach schorowanych, tzw. “zbieraczach” i w wielu innych przypadkach, w których istnieje podejrzenie skażenia powierzchni przez ludzi czy zwierzęta. Zawsze należy stosować ją w sytuacji, kiedy możliwy jest kontakt człowieka ze skażonymi miejscami. W naszej firmie proponujemy szybkie i skuteczne wykonywanie usług dezynfekcji w Łodzi, okolicach miasta i w całej Polsce. Po oględzinach przystępujemy do prac, co robimy z dużą skutecznością, działając szybko i profesjonalnie. Pomaga nam w tym wiedza, doświadczenie i skuteczne środki chemiczne, które wykorzystujemy w naszej pracy na co dzień.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W DEZYNFEKCJI PO ZGONACH, SAMOBÓJSTWACH.