FAQ – najczęściej zadawane pytania

Dezynsekcja

Jakie metody dezynsekcji stosujemy?

Do dezynsekcji stosujemy 3 metody:

  • dezynsekcja metodą termiczną: jako metoda wspomagająca pozbycie się insektów – korzystamy z urządzenia wytwarzającego parę wodną.
  • dezynsekcja metodą ULV tzw. zamgławianie: rozpylamy mgłę z środkiem biologicznym, który jest nieszkodliwy dla środowiska i ulega biodegradacji.
  • dezynsekcja metodą chemiczną: najbardziej skuteczna lecz wymagająca więcej czasu metoda rozpylania insektycydu w pomieszczeniu.

Aby dowiedzieć się więcej o dezynsekcji i wykorzystywanych metodach, przejdź do tego działu:

Dezynsekcja

Ile kosztuje dezynsekcja?

Wstępną wycenę przedstawimy podczas rozmowy telefonicznej. Ostateczna cena ustalana jest po oględzinach miejsca w którym będzie przeprowadzana dezynsekcja.

Czy dezynsekcja jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt?

Uzależnione jest to od wykorzystanej metody dezynsekcji. Metoda termiczna jest w pełni bezpieczna. Przy wykorzystaniu środków biobójczych, dostaniesz od nas pełną instrukcję postępowania po dokonaniu przez nas dezynsekcji. Szczególnie istotny jest czas działania środka, termin wejścia do pomieszczenia czy ostatecznego sprzątania.

Mam pluskwy w sypialni. Czy dezynsekcję/odpluskwianie trzeba przeprowadzić w całym mieszkaniu?

Zdecydowanie tak, ponieważ pluskwy bardzo łatwo przenieść do innych pomieszczeń. Przeprowadzenie odpluskwiania w całym mieszkaniu zdecydowanie zwiększa szansę na całkowite wyeliminowanie tego uciążliwego problemu.

Czy kanapę/materac na którym znalazłem pluskwy muszę wyrzucić?

Po przeprowadzonej przez nas profesjonalnej dezynsekcji, Twój materac nadal będzie nadawał się do użycia.

Czy mogę sam przeprowadzić dezynsekcję kupując od Was środki biobójcze?

Nie prowadzimy sprzedaży. Środki biobójcze których używamy, w niepowołanych rękach mogą być niebezpieczne. Zdecydowana ich większość wymaga także użycia specjalistycznego sprzętu do rozpylania.