[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”2_3″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

Dziękujemy za pozbycie się nieproszonych gości. Polecamy firmę ARSEN

 

Anna i Krzysztof – Dezynsekcja Łódź

 

————————————————-

 

Pojawiły się u nas pluskwy z pozoru zlekceważyliśmy z mężem i postanowiliśmy się ich pozbyć na własną rękę jednak problem wracał mąż psiakał cały czas brosem i ciągle było to samo. Znalazłam w internecie firmę Arsen i postanowiłam skorzystać z usługi odpluskwiania mieszkań. Pan przyjechał nieoznakowanym samochodem. Sprawdził dokładnie każdy kąt, powiedział nam co mamy robić po oprysku. Po pierwszym razie problem zniknął i mieliśmy spokój na 2 miesiące. Okazało się że mamy w bloku sąsiada który jest zbieraczem i pluskwy przechodzą po całym pionie. Ponownie zadzwoniliśmy do Pana Jarka pomimo że na usługę mieliśmy tylko miesiąc gwarancji. Pan przyjechał nie wziął ani złotówki i wykonał ponownie oprysk pomimo że gwarancja minęła. Bardzo Panu dziękujemy.

 

Katarzyna (Brzeziny) – odpluskwianie mieszkań

 

———————————————–

 

Chciałabym polecić z czystym sumieniem firmę Arsen. Przebywam w Londynie i nie miała możliwości żeby przyjechać posprzątać grób swojej mamy. Ze zdjęć, realacji sąsiadów oraz rodziny pomnik wygląda jak nowy. Panowie byli tak uprzejmi że zapalili znicze i udekorowali go za darmo w ramach wcześniejszej współpracy.

 

Krystyna (Londyn) – Sprzątanie nagróbków

 

———————————————–

 

Pomnik jak nowy. Spisaliście się na medal. Dziękuję Panie Jarku

 

Tadeusz – Sprzątanie nagrobków

 

———————————————–

 

Dziękuję za zachowanie empatii i współczucie po stracie mamy oraz okazaną pomoc przy sprzątaniu po jej śmierci. Do dziś jest to dla mnie trudne. Dziękuję za firmie arsen za pomoc w trudnej sprawie.

 

Pani Aneta – Sprzątanie po zgonie Warszawa

 

———————————————-

Czyszczenie mieszkania po ojcu wykonane zostało w cenie przystępnej, zwłaszcza jak mieć na uwadze warunki jakie ojciec po sobie zostawił. Informacja o środkach rozprowadzonych w lokalu dana mi na piśmie, efekt usługi zadowalający.

Pan Tomasz – Sprzątanie po zgonie Łódź

———————————————-

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]